poniedziałek, październik 26, 2020

Wirtulany spacer po szkole

Zawieszenie zajęć dydaktyczno – wychowawczych w szkole

UWAGA !!!

Zawieszenie zajęć dydaktyczno – wychowawczych w szkole

·        Na podstawie § 18 ust. 2a rozporządzenia Ministra Edukacji Narodowej i Sportu z dnia 31 grudnia 2002 r. w sprawie bezpieczeństwa i higieny w publicznych i niepublicznych szkołach i placówkach (Dz. U. z 2020 r. poz. 1166

·        Na podstawie komunikatu Prezesa Rady Ministrów RP z dnia 15 października 2020r.

Zawiesza się od 19 października 2020r. prowadzenie działalności dydaktycznej, wychowawczej i opiekuńczej, z wyjątkiem zajęć praktycznych, w Zespole Szkół Budowlanych Przyzakładowych PBP „Chemobudowa – Kraków” S.A. w Krakowie, ze względu na sytuację epidemiologicznąpowodującą zagrożenie zdrowia uczniów, .

W tym celu prosimy rodziców i uczniów o regularne sprawdzanie dziennika elektronicznego oraz wiadomości, które za jego pośrednictwem będą wysyłane.

Dyrekcja szkoły

 

PROŚBĘ O ZMIANĘ HASŁA DO TEAMS PROSZĘ ZGŁASZAĆ NA ADRES MEJLOWY Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Administrator