piątek, sierpień 07, 2020

STUDNIÓWKA 2020

„Bo Coś w szaleństwach jest młodości, Wśród lotu, wichru, skrzydeł szumu, Co jest mądrzejsze od mądrości, I rozumniejsze od rozumu …… „

To był wielki, niezapomniany bal studniówkowy. Uczniowie klasy 4T Zespołu Szkół Budowlanych Przyzakładowych PBP Chemobudowa- Kraków S.A. bawili się na nim do niedzielnego świtu. Część oficjalną wieczoru poprowadzili uczniowie  klasy 4T – Sylwia Kolec i Tomasz Wojtasik.

Uczniowie wraz z podziękowaniami wręczyli kwiaty zaproszonym nauczycielom, a pani dyrektor Beata Głuch, oficjalnie otworzyła bal, który rozpoczął tradycyjny polski taniec – polonez.

Po wykonanym polonezie młodzież, w przemówieniu, zawierającym wspomnienia czterech ostatnich lat podziękowała wychowawcy klasy - pani Katarzynie Swałdek, , a każdy uczeń wręczył  jej kwiat róży.

Zaangażowanie rodziców i uczniów w przygotowanie tego wyjątkowego balu, zaowocowało wspaniałą zabawą, którą wszyscy zachowają w pamięci na długie lata.

Teraz już wszyscy odliczamy te 100 dni, które zostały do matury!!!