wtorek, wrzesień 29, 2020

Wirtulany spacer po szkole

23. Międzynarodowe Targi Książki w Krakowie.

24 października 2019 r. Koło Czytelnicze, zorganizowało wyjście zainteresowanych uczniów z klas pierwszych na

23. Międzynarodowe Targi Książki w Krakowie. Hasłem przewodnim tegorocznej edycji Targów były słowa Carlosa Ruiza Zafóna : "Czytać to bardziej żyć". W programie, zaplanowanego w dniach 24 - 27 października 2019 r. czterodniowego święta, na wielbicieli literatury czekały miliony książek, mnóstwo spotkań z autorami, konkursy, warsztaty dla dzieci i młodzieży oraz wiele innych atrakcji. 

Uczniowie z naszej szkoły z dużym zainteresowaniem uczestniczyli w tym wydarzeniu i chociaż było mnóstwo ludzi i bardzo głośno, nam to nie przeszkadzało a wręcz przeciwnie, cieszyliśmy się, że nadal książki mają tak liczne grono wielbicieli. 

   Bilety wstępu dla uczniów zostały zakupione z pieniędzy Rady Rodziców działającej przy ZSB PPBP Chemobudowa-Kraków S.A.

 

Opracowała : mgr inż. Elżbieta Byszewska