poniedziałek, luty 17, 2020

Wirtulany spacer po szkole

20.09.2019 – Jubileusz 70-lecia PBP „Chemobudowa-Kraków”S.A.

Organ prowadzący naszej szkoły PBP „Chemobudowa – Kraków” S.A. obchodził Jubileusz 70-lecia. Niewiele jest firm budowlanych tak doskonale znanych poza granicami Polski i takich, które mogą poszczycić się tak dużym dorobkiem obejmującym budownictwo przemysłowe, mieszkaniowe oraz obiekty sportowe. Uroczystość uświetnili swoją obecnością: Minister Infrastruktury Andrzej Adamczyk, Prezydent Miasta Krakowa prof. Jacek Majchrowski, wicewojewoda Małopolski Zbigniew Starzec oraz Wicemarszałek województwa małopolskiego Łukasz Smółka.

Prezes Andrzej Wyszyński w swoim wystąpieniu porównał Chemobudowę do doświadczonego pracownika, który rzetelnie i dokładnie wykonuje swoje obowiązki.

Pracownicy i młodzież naszej szkoły życzy Chemobudowie – Kraków długich lat dobrej kondycji finansowej firmy, która przyczyni się do jej świetności i rozwoju !!!!