czwartek, wrzesień 19, 2019

Wirtulany spacer po szkole

 

 Wirtulany spacer po szkole

 

 

"UWAGA!!! NOWY ZAWÓD ze stypendium dla ucznia - technik budownictwa kolejowego"

 
 

www.pitax.pl

 

Ostatnie wolne miejsca! Nie zwlekaj!

Absolwencie gimnazjum/szkoły podstawowej!

Zapisz się do naszej szkoły!

Krakowski Salon Maturzystów

W dniu 5 września uczniowie klas 4T uczestniczyli w Krakowskim Salonie Maturzystów, zorganizowanym przez Fundację Edukacyjną Perspektywy i Uniwersytet Jagielloński. Jak co roku, Okręgowa Komisja Egzaminacyjna przygotowała prezentacje na temat egzaminu maturalnego  w roku 2019 z przedmiotów obowiązkowych i najczęściej wybieranych przedmiotów dodatkowych.

Swoją ofertę przedstawiły małopolskim maturzystom także uczelnie wyższe. Tak więc, przyszli maturzyści uzyskali stosowne informacje na temat matury, jak również zasad rekrutacji i warunków studiowania w krakowskich uczelniach.

Opiekę sprawowała  mgr Beata Towarnicka