czwartek, wrzesień 19, 2019

Wirtulany spacer po szkole

 

 Wirtulany spacer po szkole

 

 

"UWAGA!!! NOWY ZAWÓD ze stypendium dla ucznia - technik budownictwa kolejowego"

 
 

www.pitax.pl

 

Ostatnie wolne miejsca! Nie zwlekaj!

Absolwencie gimnazjum/szkoły podstawowej!

Zapisz się do naszej szkoły!

Wizyta w Bibliotece Wojewódzkiej

12 czerwca 2019 roku łącznicy klasowi, należący do  Koła Czytelniczego, odwiedzili  Wojewódzką  Bibliotekę  filia w Nowej Hucie, os. Kościuszkowskie 2a. Zwiedzając wystawę „70 lat Nowej Huty” -  pani kierownik mgr Aldona Kruk bardzo interesująco opowiadała o historii Nowej Huty, która w tym roku obchodzi jubileusz 70-lecia. Wykład doskonale uzupełniały materiały prezentowane w trakcie prelekcji, jak również zamieszczone w gablotach. Na zakończenie bardzo miłego spotkania otrzymaliśmy broszurki przedstawiające historię naszej dzielnicy oraz wykaz zaplanowanych wydarzeń rocznicowych.

 

Opiekunka Koła Czytelniczego : mgr inż. Elżbieta Byszewska