czwartek, wrzesień 19, 2019

Wirtulany spacer po szkole

 

 Wirtulany spacer po szkole

 

 

"UWAGA!!! NOWY ZAWÓD ze stypendium dla ucznia - technik budownictwa kolejowego"

 
 

www.pitax.pl

 

Ostatnie wolne miejsca! Nie zwlekaj!

Absolwencie gimnazjum/szkoły podstawowej!

Zapisz się do naszej szkoły!

Zbiórka plastikowych nakrętek

Akcja charytatywno – ekologiczna „ZbieramyZakretki.pl Pomagając ludziom pomagamy naturze” łączy w sobie ideę dbania o nasze wspólne dobro jakim jest nasze środowisko naturalne w naszym najmniejszym lokalnym wymiarze oraz pomoc chorym ludziom. Nakrętki są przekazywane do Fundacji Nauka i Kultura w Krakowie. Środki finansowe uzyskane z recyklingu są przeznaczane na rehabilitację podopiecznych fundacji.

W bieżącym roku szkolnym zebraliśmy 260 kg plastikowych nakrętek. To już dziewiąty rok naszego uczestnictwa w tej akcji. Koordynatorem jest mgr Wiesław Kucab.

Najbardziej zaangażowani uczniowie w akcję otrzymali pamiątkowe dyplomy i nagrody. A byli to: Mateusz Hojnacki (4 TA), Michał Szekowski (3 T), Łukasz Mazur (2 T), Wojciech Wójcik ( 2 B), Kamil Wątor (2 B). Wszystkim pozostałym uczestnikom serdecznie dziękuję za zaangażowanie i zachęcam do zbierania nakrętek przez wakacje i dostarczenie we wrześniu do szkoły.