czwartek, wrzesień 19, 2019

Wirtulany spacer po szkole

 

 Wirtulany spacer po szkole

 

 

"UWAGA!!! NOWY ZAWÓD ze stypendium dla ucznia - technik budownictwa kolejowego"

 
 

www.pitax.pl

 

Ostatnie wolne miejsca! Nie zwlekaj!

Absolwencie gimnazjum/szkoły podstawowej!

Zapisz się do naszej szkoły!

Wojewódzkie zawody w biegach przełajowych

20 maja 2019 r. na lotnisku Aeroklubu Tatrzańskiego w Nowym Targu najlepsi biegacze z Małopolski rywalizowali w biegach przełajowych: indywidualnie i drużynowo. Zawodnicy mieli do pokonania dystans ok. 2000 m. Trasa płaska, szybka w scenerii ośnieżonych szczytów Tatr. Dodatkową atrakcją zawodów były treningowe skoki spadochroniarzy oraz start i lądowanie samolotu Cessna 172.

Zdekompletowana reprezentacja naszej szkoły zajęła 10 miejsce w składzie: Patryk Kozak, Grzegorz Pietrzyk, Damian Kasperczyk (klasa 1 TB), Kamil Kluska (klasa 2T). Podróże kształcą, doświadczenia uczą, a wyniki mobilizują do dalszej pracy.

Opiekun: Wiesław Kucab.