niedziela, marzec 24, 2019

Wirtulany spacer po szkole

 

 Wirtulany spacer po szkole

 

 

"UWAGA!!! NOWY ZAWÓD ze stypendium dla ucznia - technik dróg kolejowych i obiektów inżynieryjnych"

 
Dni Otwarte Szkoły - 16 marca 2019r. oraz 27 kwietnia 2019r.
od godz. 9.00 - 12.00
ZAPRASZAMY młodzież z gimnazjów i szkół podstawowych !!!!
 

Sesja LO zaocznego rozpocznie się 01.04.2019 r. (poniedziałek)

 

 

 

Zapraszamy do oglądnięcia filmu TVP z cyklu „Dobre, bo polskie” poświęconego firmie "Chemobudowa-Kraków S.A.".

Wilo Tour 2019 - Niezawodne pompy Wilo do domu i ogrodu

8 stycznia 2019 roku w Centrum Hotelowo – Konferencyjnym Witek w Modlniczka – Kraków przedstawiciele firmy Wilo Polska prowadzili szkolenie z zakresu zastosowania i wyboru pomp do domu i ogrodu.

Tematyka szkolenia:

1.     Jak zapewnić bezpieczną i komfortową eksploatację pomp w instalacjach c.o. oraz c.w.u.?

2.     Równoważenie instalacji z aplikacją na telefon Doradca Wilo.

3.     Jak zachęcić Klienta do inwestycji w długoterminowe korzyści?

W szkoleniu uczestniczyli uczniowie klas trzecich i czwartych technikum o specjalności technik urządzeń i systemów energetyki odnawialnej pod opieką Wiesława Kucaba.

Również między innymi można było spotkać naszych absolwentów, już jako pracowników krakowskich firm.

Pomimo porannych godzin, w jakich szkolenie się odbywało organizatorzy zadbali o komfortowe samopoczucie uczestników. Każdy uczestnik opuszczał salę konferencyjną z bagażem wiedzy, z uśmiechem na twarzy, certyfikatem, pakietem firmowym, promocyjnym, upominkiem i pełnym żołądkiem – dzięki firmie cateringowej.

Organizatorem szkolenia z ramienia szkoły był Robert Gilewski.

Postscriptum (PS) - Wilo Polska Sp. z o.o. wchodzi w skład Grupy Wilo SE z siedzibą w Dortmundzie, jednego z największych na świecie producentów pomp i systemów pompowych do instalacji grzewczych, chłodniczych, klimatyzacyjnych, sanitarnych i do zastosowań komunalnych, który działa na rynku od 141 lat. Firma, której historia sięga 5-ciu pokoleń rodziny Opländer, posiada 60 oddziałów w Europie, Azji, Ameryce i Afryce oraz 14 zakładów produkcyjnych w Europie, Azji i Ameryce. Europejskie centra produkcyjne zlokalizowane są w Niemczech, Francji, Wielkiej Brytanii i Irlandii. Firma zatrudnia ponad 6.200 pracowników na całym świecie.

Firma Wilo Polska Sp. z o.o., będąca synonimem niemieckiej jakości, innowacji i tradycji inżynierskiej potwierdziła swoją pozycję w gronie najdynamiczniej rozwijających się firm w Polsce zajmując wielokrotnie wysokie miejsca w różnych rankingach biznesowych. Została doceniona m.in. w rankingu Diamenty Forbesa 2011 oraz 2012, plasując się na najwyższej pozycji wśród firm ze swojej branży.

Na zdjęciu: pompa Wilo Yonos Pico 2.0 25/1-6 i Wilo Stratos Pico 25/1-6 180 MM.