niedziela, marzec 24, 2019

Dni Otwarte Szkoły - 16 marca 2019r. oraz 27 kwietnia 2019r.
od godz. 9.00 - 12.00
ZAPRASZAMY młodzież z gimnazjów i szkół podstawowych !!!!

Sesja LO zaocznego rozpocznie się 01.04.2019 r. (poniedziałek)

Zapraszamy do oglądnięcia filmu TVP z cyklu „Dobre, bo polskie” poświęconego firmie "Chemobudowa-Kraków S.A.".

Barwy Wolontariatu – edycja 2018

Jesteśmy dumni z wyróżnienia w Małopolskiej edycji konkursu Barwy Wolontariatu 2018. Konkurs stwarza możliwość zaprezentowania działań wolontariuszy i ciekawych akcji wolontariackich, pozwala promować miejsca i instytucje oraz ukazać różnorodność działań społecznych i aktywność młodzieży angażującej się w wolontariat.

Tym razem kapituła konkursu, którego organizatorem jest Stowarzyszenie Regionalne Centrum Wolontariatu oraz Ogólnopolska Sieć Centrów Wolontariatu za działania na rzecz innych wyróżniła naszą szkołę.