wtorek, maj 21, 2019

Wirtulany spacer po szkole

 

 Wirtulany spacer po szkole

 

 

"UWAGA!!! NOWY ZAWÓD ze stypendium dla ucznia - technik budownictwa kolejowego"

 
 

www.pitax.pl

 

 

 

Zapraszamy do oglądnięcia filmu TVP z cyklu „Dobre, bo polskie” poświęconego firmie "Chemobudowa-Kraków S.A.".

 

Dzień Tosta

Któż z nas nie lubi cieplutkich grzanek z roztapiającym się żółtym serem? Chyba każdy. Dlatego też Samorząd Uczniowski 29 listopada 2018 r. zorganizował w szkole Dzień Tosta, który cieszył się dużym zainteresowaniem wśród młodzieży i nauczycieli. Na długich przerwach uczniowie mogli zakupić ciepłe kanapki z serem i szynką. Cały dochód ze sprzedaży będzie przeznaczony na organizację zabawy mikołajkowej dla podopiecznych z Domu Pomocy Społecznej w Prusach.

Wszystkim, którzy wsparli naszą inicjatywę – DZIĘKUJEMY.

W akcji wzięli udział: Magdalena Malżycka (1a), Gabriela Krawczyk (2T), Jakub Ziółek (2T), Hubert Solarz (2T) wraz z opiekunkami Samorządu Uczniowskiego mgr Katarzyną Swałdek i mgr Katarzyną Gargulą.