wtorek, maj 21, 2019

Wirtulany spacer po szkole

 

 Wirtulany spacer po szkole

 

 

"UWAGA!!! NOWY ZAWÓD ze stypendium dla ucznia - technik budownictwa kolejowego"

 
 

www.pitax.pl

 

 

 

Zapraszamy do oglądnięcia filmu TVP z cyklu „Dobre, bo polskie” poświęconego firmie "Chemobudowa-Kraków S.A.".

 

Mistrzostwa Krakowa w badmintonie.

28 listopada 2018 roku w hali sportowej Com Com Zone w Nowej Hucie uczniowie szkół ponadgimnazjalnych rywalizowali w badmintonie drużynowym. Do zawodów zgłosiło się 25 szkół. Szkoły w drodze losowania zostały podzielone na 8 grup i w grupach mecze były rozgrywane systemem „każdy z każdym”.

Do grupy C trafiły szkoły: ZSB Chemobudowa, I LO i ZS Elektrycznych nr 1. Nasza szkoła debiutująca w zawodach musiała uznać wyższość przeciwników, ponosząc dwie porażki w stosunku 0:2. Jakub Malarczyk, Mateusz Kwinta i Radosław Kubacki dzielnie walczyli i godnie reprezentowali szkołę, a przede wszystkim jako ambasadorzy aktywności fizycznej promowali badminton jako sport dla wszystkich i na całe życie.

Historyczny występ naszego teamu - po raz pierwszy szkoła była reprezentowana w tej dyscyplinie sportowej na zawodach ma bezcenne znaczenie, choć nie wymierne.

Opiekun: Wiesław Kucab