wtorek, maj 21, 2019

Wirtulany spacer po szkole

 

 Wirtulany spacer po szkole

 

 

"UWAGA!!! NOWY ZAWÓD ze stypendium dla ucznia - technik budownictwa kolejowego"

 
 

www.pitax.pl

 

 

 

Zapraszamy do oglądnięcia filmu TVP z cyklu „Dobre, bo polskie” poświęconego firmie "Chemobudowa-Kraków S.A.".

 

Etap szkolny konkursu „Poznaj swoje prawa w pracy”

22 i 23 listopada 2018 r. uczniowie z klas: 1Ta i 1Tb wzięli udział w szkolnym etapie konkursu wiedzy o prawie i bhp dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych „Poznaj swoje prawa w pracy”. Z zadaniami najlepiej poradzili sobie: Michał Zasada (1Ta), Szymon Macała (1Ta), Aleksander Żołkwa (1Ta) oraz Jakub Dzieża (1Tb), Grzegorz Różeński (1Tb), Damian Kasperczyk (1Tb). Szkołę w etapie regionalnym, który odbędzie się 12 grudnia 2018 r. w Hotelu Best Western Premier, przy ulicy Opolskiej 14a reprezentować będzie Michał Zasada z klasy 1Ta (opiekun: mgr Katarzyna Gargula) oraz Kamil Kluska z klasy 2T (opiekun mgr inż. Edyta Hamera)