Krakowski Wielobój Siłowy

Już po raz siódmy w Zespole Szkół Elektrycznych nr 1 w Krakowie odbywały się zawody KWS_7 (Edycja 2019) czyli kondycja – wytrzymałość – siła. Ze względu na bardzo duże zainteresowanie szkół, 13 lutego 2019 r. odbyły się eliminacje.

Czytaj więcej...

Góra Grosza 2019

Już po raz XIX Towarzystwo „Nasz Dom” zorganizowało akcję Góra Grosza. Celem na który zbierane były drobne monety, jest pomoc dzieciom, które wychowują się poza swoją rodziną – w domach dziecka czy rodzinach zastępczych. Pośrednim, ale najważniejszym celem akcji jest działanie edukacyjne – pokazanie młodzieży, jaką siłę stanowić może niewielka pomoc wielu ludzi i wspólne działanie dla dobra potrzebujących.

Czytaj więcej...

Apel szkolny – podsumowanie I semestru 2018/2019

1 lutego 2019r. w świetlicy szkolnej odbył się apel podsumowujący wyniki w nauce i frekwencji szkoły w I semestrze. Samorząd Uczniowski przedstawił sprawozdanie z działania i omówił  plany na przyszłość.

Pani dyrektor Beata Głuch omówiła wyniki współzawodnictwa klas oraz udzieliła pochwał uczniom, którzy wyróżnili się w nauce, frekwencji i aktywności w pierwszym semestrze. Wręczyła decyzje o przyznaniu stypendium za wyniki w nauce Oliwi Polowiec z klasy 1a oraz Piotrowi Tynorowi z kl. 1tb.

Czytaj więcej...

Wyniki IV edycji ogólnopolskiego konkursu polonistycznego z „Mitologii”

W listopadzie ubiegłego roku uczniowie klasy pierwszej i drugiej  technikum wzięli udział w  IV edycji ogólnopolskiego konkursu polonistycznego z „Mitologii” organizowanego przez OLIMP SCHOOL, firmę edukacyjną, której siedziba mieści się w Łodzi. Miło nam poinformować, iż  w gronie znawców antycznego świata mamy zwycięzcę -KAMILA KLUSKĘ, ucznia klasy II T. Nasz Laureat z  łatwością poradził sobie  z pytaniami dotyczącymi Herkulesa, Tezeusza i innych bohaterów itologii greckiej. Opiekę nad młodzieżą sprawowała mgr Magdalena Wróblewska.

Czytaj więcej...

STUDNIÓWKA 2019

Bal studniówkowy w ZSB „Chemobudowie” S.A. obchodzony był hucznie i uroczyście. To wyjątkowe wydarzenie poprzedziły wielomiesięczne przygotowania związane z rezerwacją sali, projektowaniem zaproszeń, itd. Zaangażowanie uczniów i rodziców zaowocowało wyjątkowym spotkaniem na „Zielonym Wzgórzu”.

Czytaj więcej...

Strona 1 z 135