środa, kwiecień 24, 2019

Dni Otwarte Szkoły - 16 marca 2019r. oraz 27 kwietnia 2019r.
od godz. 9.00 - 12.00
ZAPRASZAMY młodzież z gimnazjów i szkół podstawowych !!!!

Zapraszamy do oglądnięcia filmu TVP z cyklu „Dobre, bo polskie” poświęconego firmie "Chemobudowa-Kraków S.A.".

Szlachetna Paczka

Kilka informacji ze strony internetowej Szlachetnej Paczki (http://www.szlachetnapaczka.pl/):

„SZLACHETNA PACZKA ma już trzynaście lat. Po raz pierwszy została zorganizowana w Krakowie w 2000 roku. Wtedy grupa studentów duszpasterstwa akademickiego prowadzona przez ks. Jacka Stryczka (dziś prezesa Stowarzyszenia WIOSNA) obdarowała 30 ubogich rodzin. Dzisiaj projekt SZLACHETNEJ PACZKI ma charakter ogólnopolski i jak żadna inna akcja charytatywna w Polsce łączy działania setek tysięcy osób. W 2013 roku Paczka jest organizowana w 508 lokalizacjach w całej Polsce.”

Również nasza szkoła włączyła się już dwa razy w projekt szlachetnego pomagania i nie zamierzamy na tym poprzestać. Zatem zapraszamy wszystkich do włączenia się w drużynę Szlachetnych, to znaczy tych, którym na sercu leży pomoc innym. Wszelkie informacje można uzyskać u katechetki Marty Witczyk.